KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS MĀJOKLIM?

Neviens nevar iztēloties māju bez logiem, tādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvāko risinājumu gan funkcionalitātes, gan estētiskas ziņā. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi risinājumi tam, lai būvējot māju, būtu iespējams izvēlēties un pielāgot tieši tāda tipa logus, kas ēkā ir vispiemērotākie.

Logus iedala trīs kategorijās, kas dalās pēc o izgatavošanas materiāla – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Pareiza un kvalitatīva logu iebūvēšanai ir ne tikai kosmētisks efekts, bet noteikti arī funkcionāls, jo tiek nodrošināta pareiza ventilācija un siltuma, kā arī skaņas izolācija.

PLASTMASAS LOGU ĪPAŠĪBAS.
Populārākā izvēle klientu vidū, kad ir runa par logu iebūvēšanu vai nomaiņu, ir plastmasas logi. Tautā vienkārši saukti par plastmasas logiem, Latvijā sāka kļūt populāri šā gadsimta sākumā, kad to pieprasījums sāka augt ļoti lielos apmēros. Tos uzstāda gan dzivojamām, gan saimniecības telpām, tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, ar un bez vērtnēm, kā arī populāras līdz ar to ir šāda paša tipa durvis balkoniem, lodžijām un izejām uz pagalmu. Arī plastmasas logu uzstādīšanā svarīga ir stikla paketes kvalitāte un piemērota furnitūra un, protams, jaunas palodzes.

KOKA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Dzīvojot laikā, kad daudzi savos mājokļos izvēlas ierīkot plastmasas logus, ir maldīgi uzskatīt, ka koka logi ir palikuši aizmirsti un nenovērtēti. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Arī koka logi ir pieejami dažādās formās un izmēros, tie ir tik pat funkcionāli kā PVC logi un, protams, dabai draudzīgi un ekoloģiski, pie tam, pieejami visdažādākajā krāsu klāstā.

ALUMĪNIJA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Arī alumīnija logi un durvis ir izvēle, kas gan nav tik populāra, taču pieprasīta klientu vidū. Šis materiāls nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju. Sāktonēji šķiet, ka šie logi ir plāni un neizturīgi, taču papildus visām skaņas un siltuma izolācijas ekstrām, tie ir arī ugunsdroši. Alumīnija logi un durvis ir pieejami izliekti dažādās formās un lielumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *