KUR SAGĀDĀT HOKEJA EKIPĒJUMU?

Grūti būs atrast kādu latvieti, kuram hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida lomu. Viena no skatītākajām un arī gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir PČ hokejā.

Karstākie hokeja cienītāji ne tikai apmeklē spēles un fano pie televīzijas ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā kompānijā. Tā pat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa pielāgotu ekipējumu un inventāru un aprīkojumu, ko ir opcija sameklēt gan sporta veikalos, gan online.

HOKEJA EKIPĒJUMA PIRKŠANA INTERNETĀ.
Hokeja piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, noteikti ir hokeja slidas, hokeja nūjas un hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut vienu reizi dzīvē ir uzkāpis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas ir slidas daiļslidošanai , tādēļ vajadzīgs iegādāties piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena inventāra pozīcija, kurai ir nozīmīga loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra kustēšanās uz slidīgas virsmas, un šad tad tomēr nāksies arī sasisties. Ja hokejā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad nepieciešams speciāls inventārs, kas sevī ietver arī plecu un kāju sargus, ķērājus un pielāgotu ķiveri. Speciālos veikalos ir iespējams iegādāt ne tikai inventāru, bet arī dažādus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanas sporta veikalos ir iespējams iegādāties arī visu vajadzīgo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

KUR NOPIRKT HOKEJA EKIPĒJUMU?
Visu, kas vajadzīgs veiksmīgai hokeja spēles spēlēšanai, šķiet ērti iegādāties ne tikai veikalos uz vietas, bet arī internetā. Jāatceras, ka ne visu inventāru nepieciešams nopirkt tiešsaistē, jo ir dažas detaļas, ko vajadzīgs atsevišķi uzmērīt vai pielāgot, ja rodas tāda nepieciešamība. Hokeja slidas noteikti ir tās, ko iesakām piemēriīt veikalā un pēcāk iegādāties e- iepirkšanās vietnē, jo varam apzvērēt, ka cena nenoliedzami būs zemaka. Hokeja slidas, kas der un nav nedz par lielu, nedz par mazu ir obligāta vajadzība katram, kurš grib savā brīvā laikā pašaudīt ripu pa ledu. Ķiveres, spenzūras, plecu un kāju sargi arī ir tā hokeja formas sastāvdaļa, kas noteikti pirms iegādes būtu jāpielaiko. Kvalitatīvs un piemērots apģērbs ir panākumu atslēga aizraujošai spēles norisei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *