MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI

Ar vien biežāk dažāda veida dzelzs celtnes tiek lietotas ne tikai ražotnēs, bet arī privātīpašumos konkrētas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļa no visa piedāvājumu klāsta. Dzelzs garāžas var būt par mazu visām klienta vēlmēm, tālab angāra celtniecība bieži ir labākais risinājums.

GARĀŽU VEIDI.
Ir vairāku stilu saliekamās garāžas. Viens no izplatītākajiem rādītājiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta tips – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un arī atbilstošākas transportlīdzekļa izmēriem. Moduļu garāža ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas pircēji savu vēlmju realizēšanai. Garāžas vārti ir būvējami dažādos veidos, atkarībā no iespējas un klienta vēlmēm. Garāžu cenas veidojas no garāžas izmēriem un seguma veida, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Akrila seguma garāžas noteikti ir dārgākas. ceļot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vēlmes.

Uzzini vairāk – https://domusbuve.lv/pakalpojumi

ANGĀRI LIELĀM LAUKU SAIMNIECĪBĀM.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne tikai saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *