LOGU, VĀRTU KĀ ARĪ ŽOGU UZSTĀDĪŠANA JEBKĀDAI ĒKAI.

Neviens negrib dzīvot vai atrasties telpā bez logiem. Ventilācija, ir viena no svarīgākajām logu funkcijām, tādēļ liela nozīme ir tam, ka logi tiek iebūvēti pareizi. Vēsturiski logu aiļu un rāmju forma un veids ir tiešs laikmeta vēstnesis un tā tas ir saglabājies arī mūsdienās. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas sniedz dažādus risinājumus ar kuriem logus ir viegli izgatavot ne tikai piemērotus telpas parametriem, bet arī klienta vēlmēm, tādā veidā nodrošinot optimālu pasūtījumu visām iesaistītajām pusēm.

KĀDUS LOGUS IEBŪVĒT SAVĀ ĪPAŠUMĀ?
Tieši plastmasas jeb PVC logi jau vairāk kā 20 gadus ir viens no populārākajiem risinājumiem logu montāžai. Pakešu logi, jeb plastikāta logi, ir pats izplatītākais logu veids, tie ir tik pat funkcionāli, izturīgāki par koka logiem. Pastāv opcija izvēlēties arī alumīnija logus. Alumīnija logi ir droši, ar labu ventilāciju un ugunsdroši. Šāda veida logi mēdz kalpot četras reizes ilgāk par plastikāta un koka logiem, as tos, principā, padara mūžīgus. Alumīnija logu rāmji ir lieliski savienojami ar jebkāda veida ēkas fasādi, piedevām tie neizskatās smagnēji un ekscentriski, kā sākotnēji varētu likties. Logu pareiza montāža ir pats svarīgākais posms visā procesā, jo kvalitatīvi materiāli un pareiza uzstādīšana ir svarīga arī ventilācijai, jo neuzkrāsies kondensāts, kas bojātu logu ailes un radītu labvēlīgu vidi pelējuma sēnītei un tamlīdzīgām problēmām.

KĀ TIEK UZMONTĒTAS PALODZES?
Svarīga ir ne tikai pareiza un precīza logu montāža ēkas fasādē, bet arī piemērota iekšējā un ārējā apdare pēc montāžas darbu beigām. Iekšējā un ārējā apdare sevī ietver gan tehniskos labojumus, gan kosmetiskos uzlabojumus. Meistari noteikti atradīs labākos risinājumus jebkāda veida ārsienām un iekšējai fasādei. Arī palodžu nomaiņa tiek pieskaitīta pie apdares darbiem. Daudzi nemaz nezina, ka durvis, logus, garāžu vārtus un pat palodzes ir iespējams veidot vienā stilā, lai radītu gaumīgu telpas eksterjēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *