IEKARAMO GRIESTU LOMA GRIESTU MONTĀŽĀ

Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Pēc tam, kad ēkai ir uzslietas sienas un griesti, turpinās iekšdarbi, un viena svarīga iekšdarbu fāze ir griestu montāža. Montāžas darbi griestiem notiek gan ārpusē uz jumta, gan iekšpusē griestos. Ja ēka ir būvēta komercvajadzībām vai kā biroju ēka, tad lielisks risinājums ir iekaramie griesti. Tie ir arī izplatīta izvēle loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū un ideāli piemēroti telpām kuru griestu augstums ir virs trīs metriem, skatīt vairāk var pakalpojumu sniedzēja vietnē.

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?

Katrs klients var izvēlēties staro trīs griestu veidiem. 90% lielu atvērumu griestos nodrošina open cell, jeb šūnu griesti. Tos visbiežāk izmanto tirdzniecības zālēs un birojos. Aiz šiem griestiem var veiksmīgi paslēpt griestos montētās komunikācijas. Klienti, labprāt, izvēlas arī kasešu griestus. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. Tie tiek montēti pamīšus blakus un atstatumu var pielāgot telpas un klienta vajadzībām. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

VAI ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS NODROŠINA TERMOREGULĀCIJU?

Fasādes žalūzijas ir viens no progresīvākajiem ārējās apdares veidiem mūsdienās. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tiešie saules staru, kas nokļūst uz ēku sienām, tiek bloķēti, tādā veidā regulējot telpās adekvātu temperatūru un kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pieskaņojot ēkas fasādei vai izveidot interesantu dizainu. Visas lameles un sliedes atbilst standartiem un nav jāuztraucas par nekvalitatīvu materiālu izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *