STILĪGS DĪVĀNS – KATRAS VIESISTABAS KARALIS RAŽOTS LATVIJĀ!

Ir grūti iedomāties alternatīvu dīvānam, kas mūsdienās katrā viesistabā atrodas goda vietā. Laiks, kad bija iespējams iegādāties tikai viena veida dīvānus vai tahtas ir pagājis. Lētāki, dārgāki, lielāki un mazāki – dīvāna izvēli nosaka dažādi faktori un, ņemot vērā to, ka tā ir prece, kas tiek iegādāta ilgtermiņa lietošanai, jāņem vērā visi par un pret un pārējo mājinieku vēlmes, jo to izmantos visi. Dīvānus var iegādāties jau izgatavotus, speciāli pasūtīt, dažādās komplektācijās un funkcionalitātē.

Latvijā pēdējos gados ir kļuvuši populāri Baltkrievijā ražoti dīvāni, taču, daudzi nemaz nezinās, ka te pat pie mums tiek ražotas fantastiskas mēbeles, dīvānus ieskaitot.

U VEIDA VAI STŪRA DĪVĀNS – LABĀKĀ IZVĒLE?
Kā saprast, kurš dīvāns būs tas, kas dosies uz mājām? Lai neapjuktu plašajā klāstā, ir jāsaprot, kas ir tas, ko vēlamies no mēbeles sagaidīt. Liela nozīme ir dīvāna formai. Cik cilvēku uz tā sēdēs ikdienā? Vai tas būs dīvānu komplekts vai liels stūra, vai U veida dīvāns? Vai tam ir nepieciešama veļas kaste un vai tam ir jābūt izlaižam? Kā jau var noprast, pirms dīvāna izvēles ir daudz jautājumu uz kuriem nepieciešams rast atbildi. Tātad, rezumējot, jāņem vērā trīs galvenie kritēriji pēc kuriem izraudzīties dīvānu – cik daudz cilvēku to ikdienā lietos, kāda būs tā forma un vai ir nepieciešama izvilkšanas funkcija, kas dīvānu ērti pārvērš par guļamo platību.

KUR IEGĀDĀTIES LATVIJĀ RAŽOTUS DĪVĀNUS?
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Pēcāk seko opcija tik ļoti aktuālajiem stūra dīvāniem, kas mēdz būt kompakti, paredzēti trim sēdētājiem un lielāki, kas paredzēti kuplākām saimēm. U veida dīvāni ir kļuvuši par īstu fenomenu un kļūst pieprasītāki ar vien biežāk, it sevišķi lielu ģimeņu vidū. Arī moduļu dīvāni ir populāra klientu izvēle, jo tos ir viegli pielāgot gan telpām, gan citām vajadzībām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Vai var būt vēl labāks veids kā atbalstīt vietējos ražotājus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *